UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Jestem na tej imprezie co roku i widzę, że rozwija się ona coraz bardziej. Dobra pogoda i możliwość dotknąć samolotu oglądanego tylko na niebie i w komputerze, jak magnes przyciąga publiczność. 15 tys. gości na takiej regionalnej imprezie, to wynik godny pozazdroszczenia i dający dużo do myślenia organizatorom i wystawiającym się firmom usługowym. Te lotnisko ma wszelkie warunki na zrobienie wspaniałej imprezy lotniczej. Jego ogromny teren może pomieścić dziesiątki tysięcy widzów i ich samochody. Może warto pomyśleć o tym w przyszłości? Gratulacje od wszystkich widzów dla pięknego pokazu paralotniarzy. Podziękowania dla wszystkich żołnierzy z obsługi z lotniska, którzy w dzień wolny od pracy cierpliwie z uśmiechem na twarzy godzinami tłumaczyli widzom zawiłości lotniczej techniki. Podziękowania dla uśmiechniętej grupy rekonstrukcyjnej w uniformach żołnierzy polskich. Dotknąć repliki karabinu maszynowego-bezcenne! Podziękowanie od widzów dla strażaków. Gratulacje dla modelarza kręcącego wspaniałe figury akrobacyjne tuż nad głowami widzów swoimi modelami samolotów. Podziękowania dla wszystkich. Już się cieszę na myśl o imprezie za rok.
j23