UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ja słyszałem 15 km pod Elblągiem dudnienie :) do tych co byli na koncercie co zaśpiewała p. Marylka ?
alekso
ja słyszałem 15 km pod Elblągiem dudnienie :) do tych co byli na koncercie co zaśpiewała p. Marylka ?
alekso