UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

sluzby odpowiedzialne za bezpieczenstwo tzn policja i straz miejska po raz kolejny daly dupy, pelno patologgi z zatorza, pelno nachlanych i nacpanych gimnazjalistow i licealistow pelno bujek ogolnie jeden wielki burdel i tylko trzeba bylo uwazac zeby nie dostac czyms lub od kogos w glowe, policji jak na lekarstwo, staly dwa radiowozy miedzy peronami na dworcu a w tym czasie chhlopak zostal pobity przy wejsciu do tunelu a milicjanty siedzieli z dupami w radiowozach. porazka!

turban

Anuluj