A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Mieszkańców Starówki ukarano za to że nie przeszkadzał im ruch drogowy przed zmianą i parkownie nawet formalnie nieprzepisowe chcieli tylko parkować blisko domu---ZOSTALI UKARANI ZMNIEJSZENIEM LICZBY MIEJSC PARKINGOWYCH---OTRZMUJA TEZ PIERWSZE MANDATY brawo dla władz UM SM i POLCJI za, ,PRZYJAZNĄ POSTAWE '' i zrozumienie
moja siostra dostala wczoraj mandat za jazde pod prad ul sw ducha. jechala na pamiec. jej blad. ale straznik miejski ktory wypisywal jej mandat niemal wyprowadzil mnie z rownowagi. byla nieprzyjemny i to bardzo. wlepil mandat a mogl dac pouczenie. podchodzili do niego inni kierowcy z prosba o wyjasnienie ich sytuacji a on kazal czytac ulotke. najlepsze jest to ze dzien wczesniej bylam w okolicy na obiedzie. kierowcy dostawali ulotki z informacja o zmianie reorganizacji ruchu. i z ostrzezeniem ze od nastepnego tygodnia beda wystawiac mandaty. a tu niespodzianka. pelno mandatow juz nastepnego dnia. nasza kochana polska