UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mieszkańców Starówki ukarano za to że nie przeszkadzał im ruch drogowy przed zmianą i parkownie nawet formalnie nieprzepisowe chcieli tylko parkować blisko domu---ZOSTALI UKARANI ZMNIEJSZENIEM LICZBY MIEJSC PARKINGOWYCH---OTRZMUJA TEZ PIERWSZE MANDATY brawo dla władz UM SM i POLCJI za, ,PRZYJAZNĄ POSTAWE '' i zrozumienie