UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mieszkańców Starówki ukarano za to że nie przeszkadzał im ruch drogowy przed zmianą i parkownie nawet formalnie nieprzepisowe chcieli tylko parkować blisko domu---ZOSTALI UKARANI ZMNIEJSZENIEM LICZBY MIEJSC PARKINGOWYCH---OTRZMUJA TEZ PIERWSZE MANDATY brawo dla władz UM SM i POLCJI za, ,PRZYJAZNĄ POSTAWE '' i zrozumienie