UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mieszkańców Starówki ukarano za to że nie przeszkadzał im ruch drogowy przed zmianą i parkownie nawet formalnie nieprzepisowe chcieli tylko parkować blisko domu---ZOSTALI UKARANI ZMNIEJSZENIEM LICZBY MIEJSC PARKINGOWYCH---OTRZMUJA TEZ PIERWSZE MANDATY brawo dla władz UM SM i POLCJI za, ,PRZYJAZNĄ POSTAWE '' i zrozumienie


Anuluj