UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mieszkańców Starówki ukarano za to że nie przeszkadzał im ruch drogowy przed zmianą i parkownie nawet formalnie nieprzepisowe chcieli tylko parkować blisko domu---ZOSTALI UKARANI ZMNIEJSZENIEM LICZBY MIEJSC PARKINGOWYCH---OTRZMUJA TEZ PIERWSZE MANDATY brawo dla władz UM SM i POLCJI za, ,PRZYJAZNĄ POSTAWE '' i zrozumienie