UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

moja siostra dostala wczoraj mandat za jazde pod prad ul sw ducha. jechala na pamiec. jej blad. ale straznik miejski ktory wypisywal jej mandat niemal wyprowadzil mnie z rownowagi. byla nieprzyjemny i to bardzo. wlepil mandat a mogl dac pouczenie. podchodzili do niego inni kierowcy z prosba o wyjasnienie ich sytuacji a on kazal czytac ulotke. najlepsze jest to ze dzien wczesniej bylam w okolicy na obiedzie. kierowcy dostawali ulotki z informacja o zmianie reorganizacji ruchu. i z ostrzezeniem ze od nastepnego tygodnia beda wystawiac mandaty. a tu niespodzianka. pelno mandatow juz nastepnego dnia. nasza kochana polska

zbulwersowana