UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Udana zabawa, brawo dla organizatorów. A brama targowa była otwarta, gdy wchodziłam na górę razem z rodzinką. Informacja o imprezie była odpowiednio wcześniej zamieszczona, więc kto był zainteresowany to na pewno tam się znalazł.