UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fajnie było ja byłam z moją siostrą która bardzo była zadowolona jak zobaczyła ja było dużo atrakcji dla dzieci a szczegolnie puszczenie durzych baniek dla dzieci. Fajnie jakby było więcej takich atrakcij dla dzieci i młodzieży na starym miescie
k@mcia