UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fajnie było ja byłam z moją siostrą która bardzo była zadowolona jak zobaczyła ja było dużo atrakcji dla dzieci a szczegolnie puszczenie durzych baniek dla dzieci. Fajnie jakby było więcej takich atrakcij dla dzieci i młodzieży na starym miescie

k@mcia

Anuluj