UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Fajnie było ja byłam z moją siostrą która bardzo była zadowolona jak zobaczyła ja było dużo atrakcji dla dzieci a szczegolnie puszczenie durzych baniek dla dzieci. Fajnie jakby było więcej takich atrakcij dla dzieci i młodzieży na starym miescie

k@mcia