23
13.06.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
O tu widzę krytyka muzycznego, śmiechu warte, muzycznie buło b. dobrze, hałas ? biedny człowieku.
muzyk G.D. (2011.06.14)

info

0  
  0
A tu wyżej krytyk od siedmiu boleści, było super przede wszystkim muzycznie!!!
(2011.06.14)

info

0  
  0
co za chała szkoda kasy wolę z mężem do kina na dobry film
(2011.06.14)

info

0  
  0
Muzyki nie było tam za wiele. W kółko te same motywy, "rąbane" jak najgłośniej. Ale to się podoba- takie czasy. ..
(2011.06.14)

info

0  
  0
Nie było muzyki???? Ja przezyłam to bardzo. Ostatni utwór mi się śnił tej nocy!! I Adaś oczywiście też. .. .:)) Brawa dla Orkiestry!
(2011.06.14)

info

0  
  0
tandeta przereklamowane przeinwestowane!
(2011.06.14)

info

0  
  0
koncert zjawiskowy!!!EOK brawo, Adam Sztaba - brak słów, zeby ocenić jego kunszt artystyczny-WYŚMIENITY. .. .trzeba czuć tą muzykę, zeby ja zrozumieć, do dziś brzmi w moich uszach i duszy, oby więcej takich koncerów. .. ..
(2011.06.14)

info

0  
  0
muzyka na jeden takt nic melodyjnego
(2011.06.14)

info

0  
  0
Trzeba być choć troche otwartym na muzyke. .. a to co było na koncercie to rewelacja.
(2011.06.15)

info

0  
  0
Hahaa "wole do kina z mężem na dobry film" to właśnie reprezentuje poziom elbląskiej publiczności. Koncert był świetny i tyle w temacie. Gratulacje!!
(2011.06.15)

info

0  
  0