A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
O tu widzę krytyka muzycznego, śmiechu warte, muzycznie buło b. dobrze, hałas ? biedny człowieku.
A tu wyżej krytyk od siedmiu boleści, było super przede wszystkim muzycznie!!!
co za chała szkoda kasy wolę z mężem do kina na dobry film
Muzyki nie było tam za wiele. W kółko te same motywy, "rąbane" jak najgłośniej. Ale to się podoba- takie czasy. ..
Nie było muzyki???? Ja przezyłam to bardzo. Ostatni utwór mi się śnił tej nocy!! I Adaś oczywiście też. .. .:)) Brawa dla Orkiestry!
tandeta przereklamowane przeinwestowane!
koncert zjawiskowy!!!EOK brawo, Adam Sztaba - brak słów, zeby ocenić jego kunszt artystyczny-WYŚMIENITY. .. .trzeba czuć tą muzykę, zeby ja zrozumieć, do dziś brzmi w moich uszach i duszy, oby więcej takich koncerów. .. ..
muzyka na jeden takt nic melodyjnego
Trzeba być choć troche otwartym na muzyke. .. a to co było na koncercie to rewelacja.
Hahaa "wole do kina z mężem na dobry film" to właśnie reprezentuje poziom elbląskiej publiczności. Koncert był świetny i tyle w temacie. Gratulacje!!