UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Muzyki nie było tam za wiele. W kółko te same motywy, "rąbane" jak najgłośniej. Ale to się podoba- takie czasy. ..
Muzyki nie było tam za wiele. W kółko te same motywy, "rąbane" jak najgłośniej. Ale to się podoba- takie czasy. ..