UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Hahaa "wole do kina z mężem na dobry film" to właśnie reprezentuje poziom elbląskiej publiczności. Koncert był świetny i tyle w temacie. Gratulacje!!
Hahaa "wole do kina z mężem na dobry film" to właśnie reprezentuje poziom elbląskiej publiczności. Koncert był świetny i tyle w temacie. Gratulacje!!