UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Hahaa "wole do kina z mężem na dobry film" to właśnie reprezentuje poziom elbląskiej publiczności. Koncert był świetny i tyle w temacie. Gratulacje!!


Anuluj