UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie było muzyki???? Ja przezyłam to bardzo. Ostatni utwór mi się śnił tej nocy!! I Adaś oczywiście też. .. .:)) Brawa dla Orkiestry!


Anuluj