UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie było muzyki???? Ja przezyłam to bardzo. Ostatni utwór mi się śnił tej nocy!! I Adaś oczywiście też. .. .:)) Brawa dla Orkiestry!
Nie było muzyki???? Ja przezyłam to bardzo. Ostatni utwór mi się śnił tej nocy!! I Adaś oczywiście też. .. .:)) Brawa dla Orkiestry!