A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Było rewelacyjnie :) 7 lipca EOK gra operetki, też pójde, a co! Wolę na operetki niż do Multikina :P Raz w miesiącu można zaznać trochę kultury :))))) Brawo EOKAdaśEOK!
A tu jak zawsze tylko zle niedobrze co wy byscie ludzie chcieli wy sami niewiecie tylko wszystko na nie przewrotowcy, trzeba bylo niechodzic na koncert tylko siedziec w domu i jesc. .. .jestescie dziwni
żałuję i przestrzegam innych szkoda złamanego grosza!