16
26.05.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Krytykanci są porąbani. .. Na czym polegają ćwiczenia? Na ćwiczeniach! Dla większości z pewnością żal, że nie było trupów. .. .Żałosne dzieci neostradyu. ..
(2011.05.26)

info

0  
  0
Tyle ćwiczeń a i tak pała z inspekcji. O co tu chodzi ? Nieprzygotowane załogi straży czy złośliwe podejście panów od teroryzmu parkowo - ławkowego z KW ?
` (2011.05.26)

info

0  
  0
I nic się nie zmienia, tylko uczestnicy tych ćwiczeń są o rok starsi, no i oczywiście komendant już jest PUŁKOWNIKIEM !
wir (2011.05.26)

info

0  
  0
Kiedy skończy się promowanie i pseudozabezpieczanie tego właśnie zakładu. Przecież statystyki pokazują że najwięcej ofiar w ludziach jest przy pożarach mieszkań. Ćwiczcie na nieprzejezdnych osiedlach i chrońcie mieszkańców !
vt (2011.05.26)

info

0  
  0
Dziwię się że od kilkudziesięciu lat te ćwiczenia robią w Broważe albo chcą go zamknąć albo piwa się napić ?
(2011.05.26)

info

0  
  0
A ja się dziwię, że można napisać "Broważe" zamiast browarze.
(2011.05.27)

info

0  
  0