A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Krytykanci są porąbani. .. Na czym polegają ćwiczenia? Na ćwiczeniach! Dla większości z pewnością żal, że nie było trupów. .. .Żałosne dzieci neostradyu. ..
Tyle ćwiczeń a i tak pała z inspekcji. O co tu chodzi ? Nieprzygotowane załogi straży czy złośliwe podejście panów od teroryzmu parkowo - ławkowego z KW ?
I nic się nie zmienia, tylko uczestnicy tych ćwiczeń są o rok starsi, no i oczywiście komendant już jest PUŁKOWNIKIEM !
Kiedy skończy się promowanie i pseudozabezpieczanie tego właśnie zakładu. Przecież statystyki pokazują że najwięcej ofiar w ludziach jest przy pożarach mieszkań. Ćwiczcie na nieprzejezdnych osiedlach i chrońcie mieszkańców !
Dziwię się że od kilkudziesięciu lat te ćwiczenia robią w Broważe albo chcą go zamknąć albo piwa się napić ?
A ja się dziwię, że można napisać "Broważe" zamiast browarze.