UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tyle ćwiczeń a i tak pała z inspekcji. O co tu chodzi ? Nieprzygotowane załogi straży czy złośliwe podejście panów od teroryzmu parkowo - ławkowego z KW ?

`

Anuluj