UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kiedy skończy się promowanie i pseudozabezpieczanie tego właśnie zakładu. Przecież statystyki pokazują że najwięcej ofiar w ludziach jest przy pożarach mieszkań. Ćwiczcie na nieprzejezdnych osiedlach i chrońcie mieszkańców !

vt