UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedy skończy się promowanie i pseudozabezpieczanie tego właśnie zakładu. Przecież statystyki pokazują że najwięcej ofiar w ludziach jest przy pożarach mieszkań. Ćwiczcie na nieprzejezdnych osiedlach i chrońcie mieszkańców !

vt

Anuluj