UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kiedy skończy się promowanie i pseudozabezpieczanie tego właśnie zakładu. Przecież statystyki pokazują że najwięcej ofiar w ludziach jest przy pożarach mieszkań. Ćwiczcie na nieprzejezdnych osiedlach i chrońcie mieszkańców !
vt