23
21.05.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Impreza bardzo udana. Aż szkoda, że są ludzie, którzy piszą tak zjadliwe komentarze. Czasami wydaje mi się, że malkontenci z Elbląga najbardziej chcieliby, żeby nie działo się nic - wtedy dopiero mogliby narzekać. A tu fajna sprawa, więc trzeba ją zgnoić. Owszem, jeszcze zasiąg mały, ale myślę, że z roku na rok się będzie rozkręcać (to chyba dopiero drugi raz?). Tak trzymać Wikingowie i nie tylko.
mała_Mi (2011.05.24)

info

0  
  0
Duet, ty nie myśl, bo to porażka i za Słoniny i obecnie Nowaczyka, dostali całą kwote jaka sobie życzyli, ignorancie!!!!!
(2011.05.24)

info

0  
  0
Byłem. Bardzo fajna impreza. Zgadzam się z poprzednikiem jeśli takie widowiska będą dobrze dofinansowane i promowane mogą stać się znaną atrakcją miasta. Pozdrowienia dla wikingów.
Primo (2011.05.24)

info

0  
  0