UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Impreza bardzo udana. Aż szkoda, że są ludzie, którzy piszą tak zjadliwe komentarze. Czasami wydaje mi się, że malkontenci z Elbląga najbardziej chcieliby, żeby nie działo się nic - wtedy dopiero mogliby narzekać. A tu fajna sprawa, więc trzeba ją zgnoić. Owszem, jeszcze zasiąg mały, ale myślę, że z roku na rok się będzie rozkręcać (to chyba dopiero drugi raz?). Tak trzymać Wikingowie i nie tylko.

mała_Mi

Anuluj