UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Impreza bardzo udana. Aż szkoda, że są ludzie, którzy piszą tak zjadliwe komentarze. Czasami wydaje mi się, że malkontenci z Elbląga najbardziej chcieliby, żeby nie działo się nic - wtedy dopiero mogliby narzekać. A tu fajna sprawa, więc trzeba ją zgnoić. Owszem, jeszcze zasiąg mały, ale myślę, że z roku na rok się będzie rozkręcać (to chyba dopiero drugi raz?). Tak trzymać Wikingowie i nie tylko.
mała_Mi