23
21.05.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
ale chała!!!
Żałosne (2011.05.21)

info

0  
  0
dla tych co nie wiedzą. .. ta wyspa jest tam gdzie jest proste?
(2011.05.21)

info

0  
  0
ich łódź miała na burcie swastykę. taką czerwoną. niech uważają żeby ich ktoś nie storpedował. ..
bob torpeda (2011.05.22)

info

0  
  0
leci zobaczyć popołudniowe atrakcje z obowiązku.
(2011.05.22)

info

0  
  0
Panie Torpeda, mam tu coś specjalnie dla Pana. Miłej lektury. - http://portalwiedzy.onet.pl/60306,,,,swastyka,haslo.html
Czarny Lis (2011.05.22)

info

0  
  0
A tu jeszcze lepsza. http://pl.wikipedia.org/wiki/Swastyka
Czarny Lis (2011.05.23)

info

0  
  0
Elbląska mentalność jest denna. Impreza git.
Player1 (2011.05.23)

info

0  
  0
Z tego, co wiem to za Słoniny UM nie był zainteresowany tą imprezą a za Nowaczyka również UM ma ta imprezę w d. .. .Uważam, że jest to przyszłość dla Elbląga. Jeśli miasto odpowiednio wesprze tą imprezę to ma szansę stać się naszym towarem pokazowym. Tak jak Jarmark Dominikański, coroczna impreza pod Grunwaldem, Impreza na zamku w Malborku, czy okoliczne Targi w Starym Polu. To pomoże lepiej wykorzystać umarłą Starówkę. Ja bardzo dziękuje organizatorowi za poświęcony czas, za pasję i a w szczególności za promocję naszego umierającego miasta.
duet (2011.05.23)

info

0  
  0
Na zdjęciach widać mało ludzi tam było.
(2011.05.23)

info

0  
  0
Ludzi było sporo, ale nie na otwarciu. Fotki są z początku imprezy, i zrobiono je pomiędzy godziną 12,a 13 (pokaz szyków, wystarczy zobaczyć w programie). Największy ruch był w okolicach 16 - 17.Rozebrane kładki przez kanał też za specjalnie nie pomagały zwiększać frekwencji, choć i tak było nieźle jak na takie utrudnienia w ruchu.
ten co widział (2011.05.23)

info

0  
  0