A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
ale chała!!!
dla tych co nie wiedzą. .. ta wyspa jest tam gdzie jest proste?
ich łódź miała na burcie swastykę. taką czerwoną. niech uważają żeby ich ktoś nie storpedował. ..
leci zobaczyć popołudniowe atrakcje z obowiązku.
Panie Torpeda, mam tu coś specjalnie dla Pana. Miłej lektury. - http://portalwiedzy.onet.pl/60306,,,,swastyka,haslo.html
A tu jeszcze lepsza. http://pl.wikipedia.org/wiki/Swastyka
Elbląska mentalność jest denna. Impreza git.
Z tego, co wiem to za Słoniny UM nie był zainteresowany tą imprezą a za Nowaczyka również UM ma ta imprezę w d. .. .Uważam, że jest to przyszłość dla Elbląga. Jeśli miasto odpowiednio wesprze tą imprezę to ma szansę stać się naszym towarem pokazowym. Tak jak Jarmark Dominikański, coroczna impreza pod Grunwaldem, Impreza na zamku w Malborku, czy okoliczne Targi w Starym Polu. To pomoże lepiej wykorzystać umarłą Starówkę. Ja bardzo dziękuje organizatorowi za poświęcony czas, za pasję i a w szczególności za promocję naszego umierającego miasta.
Na zdjęciach widać mało ludzi tam było.
Ludzi było sporo, ale nie na otwarciu. Fotki są z początku imprezy, i zrobiono je pomiędzy godziną 12,a 13 (pokaz szyków, wystarczy zobaczyć w programie). Największy ruch był w okolicach 16 - 17.Rozebrane kładki przez kanał też za specjalnie nie pomagały zwiększać frekwencji, choć i tak było nieźle jak na takie utrudnienia w ruchu.