UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Byłem. Bardzo fajna impreza. Zgadzam się z poprzednikiem jeśli takie widowiska będą dobrze dofinansowane i promowane mogą stać się znaną atrakcją miasta. Pozdrowienia dla wikingów.

Primo

Anuluj