UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Byłem. Bardzo fajna impreza. Zgadzam się z poprzednikiem jeśli takie widowiska będą dobrze dofinansowane i promowane mogą stać się znaną atrakcją miasta. Pozdrowienia dla wikingów.
Primo
Byłem. Bardzo fajna impreza. Zgadzam się z poprzednikiem jeśli takie widowiska będą dobrze dofinansowane i promowane mogą stać się znaną atrakcją miasta. Pozdrowienia dla wikingów.
Primo