12
14.05.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

racja teraz zwalcie wszystko na sędziów i na to że zdjęto obrońców. .. skoro zdjęto obrońców to Olimpia powinna zacząć strzelać, a nie dość ze nie strzelali to jeszcze 3 Płomień im dołożył, więc żadne usprawiedliwienie że porażka 1-0,a 4-0 to żadna różnica!
wewr (2011.05.15)

info

0  
  0
Nie rozumiem jednej rzeczy-Bykowski najlepszy strzelec a nawet do szerokiego skladu sie nie zalapal. Chyba sie nie znam na pilce. Dalej trzymam kciuki tylko troche pomyslunku panie TRENERZE
dynia (2011.05.15)

info

0  
  0