A moim zdaniem... (od najstarszych)
racja teraz zwalcie wszystko na sędziów i na to że zdjęto obrońców. .. skoro zdjęto obrońców to Olimpia powinna zacząć strzelać, a nie dość ze nie strzelali to jeszcze 3 Płomień im dołożył, więc żadne usprawiedliwienie że porażka 1-0,a 4-0 to żadna różnica!
Nie rozumiem jednej rzeczy-Bykowski najlepszy strzelec a nawet do szerokiego skladu sie nie zalapal. Chyba sie nie znam na pilce. Dalej trzymam kciuki tylko troche pomyslunku panie TRENERZE