UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie rozumiem jednej rzeczy-Bykowski najlepszy strzelec a nawet do szerokiego skladu sie nie zalapal. Chyba sie nie znam na pilce. Dalej trzymam kciuki tylko troche pomyslunku panie TRENERZE

dynia

Anuluj