UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie rozumiem jednej rzeczy-Bykowski najlepszy strzelec a nawet do szerokiego skladu sie nie zalapal. Chyba sie nie znam na pilce. Dalej trzymam kciuki tylko troche pomyslunku panie TRENERZE
dynia
Nie rozumiem jednej rzeczy-Bykowski najlepszy strzelec a nawet do szerokiego skladu sie nie zalapal. Chyba sie nie znam na pilce. Dalej trzymam kciuki tylko troche pomyslunku panie TRENERZE
dynia