UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
racja teraz zwalcie wszystko na sędziów i na to że zdjęto obrońców. .. skoro zdjęto obrońców to Olimpia powinna zacząć strzelać, a nie dość ze nie strzelali to jeszcze 3 Płomień im dołożył, więc żadne usprawiedliwienie że porażka 1-0,a 4-0 to żadna różnica!
wewr