UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

racja teraz zwalcie wszystko na sędziów i na to że zdjęto obrońców. .. skoro zdjęto obrońców to Olimpia powinna zacząć strzelać, a nie dość ze nie strzelali to jeszcze 3 Płomień im dołożył, więc żadne usprawiedliwienie że porażka 1-0,a 4-0 to żadna różnica!

wewr

Anuluj