13
11.05.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
buraki sie bawia
(2011.05.12)

info

0  
  0
Już dawno powinien właściciel ten teren ogrodzić i skończyłyby się te nasiadówki, imprezki i wędrówki młodzieży w najróżniejszym wieku i o najdziwniejszych porach dnia i nocy z alkoholem w dłoni. Policji zaś nigdy tam nie widziano jedynie jak się coś wydarzy!
wrrrr (2011.05.13)

info

0  
  0
wrrr sam sie ogrodź - pilnuj swojego podwórka
mrrr (2011.05.14)

info

0  
  0