UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Już dawno powinien właściciel ten teren ogrodzić i skończyłyby się te nasiadówki, imprezki i wędrówki młodzieży w najróżniejszym wieku i o najdziwniejszych porach dnia i nocy z alkoholem w dłoni. Policji zaś nigdy tam nie widziano jedynie jak się coś wydarzy!

wrrrr

Anuluj