UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Już dawno powinien właściciel ten teren ogrodzić i skończyłyby się te nasiadówki, imprezki i wędrówki młodzieży w najróżniejszym wieku i o najdziwniejszych porach dnia i nocy z alkoholem w dłoni. Policji zaś nigdy tam nie widziano jedynie jak się coś wydarzy!
wrrrr