UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie fajka ani czajnik a benzyna którą wylał i podpalił ktoś w zemście ? Świętowanie!!! A portel widać ma mało informacji trzeba było popytać sąsiadów to prawda by wyszła.
lols
Nie fajka ani czajnik a benzyna którą wylał i podpalił ktoś w zemście ? Świętowanie!!! A portel widać ma mało informacji trzeba było popytać sąsiadów to prawda by wyszła.
lols