UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie fajka ani czajnik a benzyna którą wylał i podpalił ktoś w zemście ? Świętowanie!!! A portel widać ma mało informacji trzeba było popytać sąsiadów to prawda by wyszła.

lols

Anuluj