UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To że jeden mieszkaniec całego domu jest patologiczny nie określa wszystkich mieszkańców w tym domu mieszkają porządni ludzie i od takich komentarzy typu "boże co za patologia "rzygać mi sie chce!!


Anuluj