UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To że jeden mieszkaniec całego domu jest patologiczny nie określa wszystkich mieszkańców w tym domu mieszkają porządni ludzie i od takich komentarzy typu "boże co za patologia "rzygać mi sie chce!!
To że jeden mieszkaniec całego domu jest patologiczny nie określa wszystkich mieszkańców w tym domu mieszkają porządni ludzie i od takich komentarzy typu "boże co za patologia "rzygać mi sie chce!!