UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
.. .bo najpiękniejsze w życiu są tylko chwile. .. Tak jak przedmówca napisał, życie jest okrutne i za te piękne chwile trzeba niestety często słono zapłacić. Ale uwierz - warto.
.. .bo najpiękniejsze w życiu są tylko chwile. .. Tak jak przedmówca napisał, życie jest okrutne i za te piękne chwile trzeba niestety często słono zapłacić. Ale uwierz - warto.