UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do goscia ktory pyta co ja z tego mam jak Olimpia wygra czy przegra?. .NO kolego twoja niewiedza jest porazajaca. .. .. .Bilans zyskow i strat jest ogromny. Zacznijmy od strat. W przypadku porazki Olimpii, zycie w stu tusiecznym miescie -- zamiera, nizadowoleni kibice w pierwszej kolejnosci szukaja takich jak ty, ktory normalnie olewa kopana i ma sobie za nic, -ze cale panstwo, mozolnie buduje drogi, stadiony, hotele na upragnione euro 2012.To takich jak ty, kibice beda szukali i pokazywali swiatu, ze to przez was POlska przegrywa w Euro, ,. .. bo sie wciaz pytacie. .. co ja z tego. .. .. bede mial ??? az mi sie pisac nie chce jak tak patrze na ciebie. .. .!!!!. .. .modrzewiak