UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

no niestety kolego, -zycie jest okrutne, dokladnie jak sam zauwazyles-- za te krotka chwile trzeba placic cale zycie, a Ty bys chcial jak??--- zaplacic raz, i miec ta chwile do konca zycia !!!


Anuluj