UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

jak zniesiecie słupki dopiero samochody rozjeżdzą uliczki. chodniki oraz trawniki, właściciele i goscie starowki musza wjeżdzac do mieszkań restauracji i kawiarni bo bozia nie dala im nożek oburzona elblązanka.