UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jak zniesiecie słupki dopiero samochody rozjeżdzą uliczki. chodniki oraz trawniki, właściciele i goscie starowki musza wjeżdzac do mieszkań restauracji i kawiarni bo bozia nie dala im nożek oburzona elblązanka.