UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
po kazdej znanej mi starowce w polsce, czy niemczech oczywiście mozna poruszać się kulturalnie autami z predkością 10- 15 km, ale my przez baranow musimy mieć ograniczenia, czy lezacych policjantow. to ich nalezy skutecznie wyeliminować z ruchu co nalezy do zadań policji. a elblaska starowka jak kazda inna powinna być przejezdna i dostepna dla aut tylko w oczywiscie kontrolowany sposób, a parkowanie, nie doaolne, jak w calej polsce tylko w widocznie oznaczonych miejscach. nie stosujacych się do przepisow nalezy zdecydoawanie karać, a auta wywozic na specjalny parking. wtedy nawet zdecydowanym przeciwnikom motoryzacji, a zwolennikom sielskiej, wiejskiej atmosfery w srodku miasta, ktorych sadząc po wpisach jest wielu, ten ruch nie bedzie przeszkadzał