UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja mieszkam na wsi ( nie mam na myśli wiochy E. .. .g ) i wcale się tego nie wstydzę a posiadanie niemieckiego auta wcale nie jest na wsi regułą właściciel japońca
A ja mieszkam na wsi ( nie mam na myśli wiochy E. .. .g ) i wcale się tego nie wstydzę a posiadanie niemieckiego auta wcale nie jest na wsi regułą właściciel japońca