UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja mieszkam na wsi ( nie mam na myśli wiochy E. .. .g ) i wcale się tego nie wstydzę a posiadanie niemieckiego auta wcale nie jest na wsi regułą właściciel japońca


Anuluj