UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jesteście naprawdę powaleni!Nie wiecie jak to było!To dotkneło kogoś kogo znam. I uwierzcie Mi !!To nie było tak jak mówicie, piszecie i myślicie. I to wcale nie jest miło czytać takie żałosne komentarze!!!

żal .