UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jesteście naprawdę powaleni!Nie wiecie jak to było!To dotkneło kogoś kogo znam. I uwierzcie Mi !!To nie było tak jak mówicie, piszecie i myślicie. I to wcale nie jest miło czytać takie żałosne komentarze!!!
żal .