UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jesteście naprawdę powaleni!Nie wiecie jak to było!To dotkneło kogoś kogo znam. I uwierzcie Mi !!To nie było tak jak mówicie, piszecie i myślicie. I to wcale nie jest miło czytać takie żałosne komentarze!!!

żal .

Anuluj