UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
i znowu baba za kolkiem. one sie w wiekszosci po prostu nei nadaja na kierowcow. ich najczestszym przeiwnieniem jest nieustapienie pierwszenstwa
i znowu baba za kolkiem. one sie w wiekszosci po prostu nei nadaja na kierowcow. ich najczestszym przeiwnieniem jest nieustapienie pierwszenstwa