UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

i znowu baba za kolkiem. one sie w wiekszosci po prostu nei nadaja na kierowcow. ich najczestszym przeiwnieniem jest nieustapienie pierwszenstwa


Anuluj