UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W tym miejscu są dwa zakręty, dwa skrzyżowania i przystanki autobusowe. czasami aż starch jest nawet próbować wyjechac na głowną drogę, nie mówiąc o przechodzeniu przez jezdnie po wyjściu z autobusu. Tutaj wszyscy gnają i wyjeżdzając z zakretu maja nagle przed soba pieszych lub samochód właczający sie do ruchu. Jakiś czas temu wystąpilismy o postawienie w tym rejonie ograniczenia prędkości i otrzymaliśmy odpowiedz negatywną. Powód - nie ma potrzeby bo nie było ofar smiertelnych.
ano