UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
tylko 500zł!!!! dowalic im 5000 zł to wtedy sie zastanowia czy opłaca sie jezdzic bez prawa jazdy. Wiele takich jełopow jezdzi nie majac uprawnien ! Nauka jazdy to koszt ok. 1500 zł a mandat 500zł wiec po co robic prawko !!!!! Kiedy policja przeprowadzi akcje PRAWO JAZDY ?! Wtedy budżet miasta sie podreperuje.