UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
tylko 500zł!!!! dowalic im 5000 zł to wtedy sie zastanowia czy opłaca sie jezdzic bez prawa jazdy. Wiele takich jełopow jezdzi nie majac uprawnien ! Nauka jazdy to koszt ok. 1500 zł a mandat 500zł wiec po co robic prawko !!!!! Kiedy policja przeprowadzi akcje PRAWO JAZDY ?! Wtedy budżet miasta sie podreperuje.