23
11.12.2010

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pysio--korzystanie z internetu w telefonie--Malo rozwijajace intelektualnie, interesujace tez to nie jest. .. IZI--zaprosilbym Cie do siebie, zebys ocenila jak mieszka smieciarz, ale po Twojej wizycie moglbym nie doliczyc sie makulatury i butelek po wodce. ..
smieciarz (2010.12.13)

info

0  
  0
Tak??? To po co tu zagladasz???Internet to nie moje zainteresowanie. Oczywiscie ze malo intelektualne ale korzystanie z niego jest mi niezbedne do dzialan biznesowych a wiadomosci kulturalne lubie sledzic jednak te o, ,birofilach'' sa zbyteczne.
Pysio (2010.12.14)

info

0  
  0
Podziwiam tych zbieraczy kufli, butelek kapsli, etykiet szklanek itd Jest to zamiłowanie godne polecenia, tak jak kolekcjonerzy znaczków, monet innych rzeczy których które dadzą się kolekcjonować za ciekawe wg nich eksponaty oddali by wszystko. co posiadają. Tylko jest podstawowe pytanie co później z tym wszystkim zrobić. Bardzo dużo tego dobra idzie do smietników. Kiedyś byłem kolekcjonerem znaczków, teraz są nic nie warte, i nikt z rodziny tego nie chce.
j36 (2013.12.08)

info

0  
  0