UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Podziwiam tych zbieraczy kufli, butelek kapsli, etykiet szklanek itd Jest to zamiłowanie godne polecenia, tak jak kolekcjonerzy znaczków, monet innych rzeczy których które dadzą się kolekcjonować za ciekawe wg nich eksponaty oddali by wszystko. co posiadają. Tylko jest podstawowe pytanie co później z tym wszystkim zrobić. Bardzo dużo tego dobra idzie do smietników. Kiedyś byłem kolekcjonerem znaczków, teraz są nic nie warte, i nikt z rodziny tego nie chce.

j36

Anuluj