UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tak??? To po co tu zagladasz???Internet to nie moje zainteresowanie. Oczywiscie ze malo intelektualne ale korzystanie z niego jest mi niezbedne do dzialan biznesowych a wiadomosci kulturalne lubie sledzic jednak te o, ,birofilach'' sa zbyteczne.
Pysio