UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak??? To po co tu zagladasz???Internet to nie moje zainteresowanie. Oczywiscie ze malo intelektualne ale korzystanie z niego jest mi niezbedne do dzialan biznesowych a wiadomosci kulturalne lubie sledzic jednak te o, ,birofilach'' sa zbyteczne.

Pysio

Anuluj